Türkiye geneli bayilikler verilecektir

Pellinn Paris Body Mist

Pellinn Paris Body Mist

Pellinn Paris No.11 Oryantal ve Çiçeksi Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.11 BODY MIST, çarpıcı, yoğunlaştırılmış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.12 Çiçeksi ve Oryantal Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.30, çarpıcı, yoğunlaştırımış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.13 Çiçeksi Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

​Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.13 BODY MIST, çarpıcı, yoğunlaştırılmış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.16 Çiçeksi ve Fruity Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Pellinn Paris No.16 EDP 100 ml Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.16, çarpıcı, yoğunlaştırılmış ve kalıcı bir imza kokusudur. Üst notalarında; Floriental, White Flowers,

Pellinn Paris No.18 Oryantal ve Çiçeksi Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

​Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.18 BODY MIST, çarpıcı, yoğunlaştırılmış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.18 Oryantal ve Çiçeksi Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.19, çarpıcı, yoğunlaştırımış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.22 Çiçeksi ve Oryantal Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.22, çarpıcı, yoğunlaştırımış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.23 Çiçeksi Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi,parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLIN PARİS No.23, çarpıcı,yoğunlaştırılmış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.24 Oryantal Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLIN PARİS No.24, çarpıcı, yoğunlaştırılmış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.26 Oryantal ve Çiçeksi Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan PELLINN PARIS No.26, çarpıcı, yoğunlaştırımış ve kalıcı bir imza kokusudur.

Pellinn Paris No.27 Çiçeksi ve Odunsu Kadın / Vücut Spreyi 200 ml

PELLINN PARIS No.27, signed by the perfume genius Givaudan Paris, the world's largest producer of the highest quality essences, is a striking, concentrated and lasting signature fragrance.

Mağazalarımız