Türkiye geneli bayilikler verilecektir

Hakkımızda

30 yıllık birikimin verdiği özgüvenle Doğuş SPA Kozmetik Group, yer aldığı sektörlerde dünyada ses getirecek ürünlerle var olmaya ve yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.
İçinde bulunduğumuz parfüm sektörünü daha ileri taşımayı hedefleyerek çıkarmış olduğu PELLINN PARIS ve WISE MAN PARIS markalarıyla, bay-bayan parfüm dünyasında kaliteli bir yaklaşım ve yeniliklerle bu pazarda da varlığını göstermektedir. 
Bu yola çıkmadan önce, 5 yıl ön Ar-Ge çalışmalarımızı çok yoğun şekilde yürüttük. Dünyanın önde gelen Fransız parfüm üreticilerinden danışmanlıklar satın aldık. Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyan çarpıcı, yoğunlaştırılmış ve kalıcı 50 farklı imza kokularını sizler için hazırladık.

Edindiğimiz bilgiler sayesinde Türkiye’de ilk defa, yüksek teknoloji ile gerçek parfüm üretim tesisimizi kurduk. Bu tesisimizde sadece özel koşullarda kendi markalarımızı üretmekteyiz.
Tüm parfümlerimiz özel Titanyum makinalarda, 32 adet farklı filtrelerden süzülerek, -10 derecede 72 saat boyunca karıştırılır ve süzülür.
Üretim aşamasını tamamlayan tüm parfüm çeşitlerimiz piyasaya çıkartılmadan önce özel titanyum kazanlarda, 6 saat arayla otomatik olarak karıştırılarak, 4 derecede 4 ay süre ile dinlenmeye bırakılır.
Tüm bu aşamalar sonrası, en son testler yapılır ve her şey uygun ise el değmeden otomatik sistemlerde doldurulup piyasaya sürülür.
Parfüm alışverişini keyfe dönüştürecek seçenekleriyle tüketicilerine hem mağazalarında hem de www.kozmetikon.com e-ticaret sitesinde kokuların büyülü dünyasını vaat eder.
Parfüm kadın ve erkek için bakımın son dokunuşudur. Şıklığı tamamlar. Bazen tek parfüm kullanıp size özel bir koku olsun isteriz, bazen de iş yerinde, sporda, akşam yemeğinde veya günlük yaşamda kullanacağınız parfümler birbirinden farklı olsun deriz. Ama her iki tercih için de önemli olan parfümünüzün, ortamlardaki izleniminize güç katması ve sizi özel kılmasıdır.
Pellin Paris ve Wise Man Paris markamız, yenilikçi kreasyonları ve 50 farklı ürün gamı ile global bir parfüm markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerlemektedir.

HEDEFİMİZ
Mevcut mağazalarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek, istihdam sağlarken, ekonomik değer yaratan PELLINN PARIS ve WISE MAN PARIS parfüm markalarımızla da müşterilerimize daima kaliteyi ve farkı sunmak.


VİZYONUMUZ
Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen marka olmak ve parfümde satın alınabilir orijinal ürün fiyatı ve kaliteyi bir arada tutarak, geleneksel parfüm hediye anlayışına kullanıcı mutluluğuyla birlikte yeniden yön vermek.


MİSYONUMUZ
Tüketicilerimize kalıcı, modern, farklı ve kaliteli ürünleri yüksek hizmet anlayışı ile satın alınabilir fiyatlarla sunmak.
 
 

Mağazalarımız